2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Assens. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Assens er to af de nyeste boliger, der er kommet til salg, rækkehuset på Fåborgvej 2 og fritidshuset på Ternevej 1. Begge boliger fremstår som spændende muligheder for potentielle købere.
Rækkehuset på Fåborgvej 2 byder på en rummelig boligoplevelse med 222 kvadratmeter fordelt på 6 værelser. Med et grundareal på 400 kvadratmeter er der også passende udendørsplads.
Den anden mulighed, fritidshuset på Ternevej 1, præsenterer en mere kompakt bolig på 75 kvadratmeter, fordelt over 3 værelser. Med en større grund på 571 kvadratmeter kan ejendommen byde på mange udendørsaktiviteter.
Priserne for disse ejendomme ligger tæt, da rækkehuset på Fåborgvej 2 udbydes til 1.795.000 DKK, mens fritidshuset på Ternevej 1 har en udbudspris på 1.695.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.