Kragsbjergvej 7 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Assens - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Assens. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Assens er to nye villaer netop kommet på markedet, heriblandt Kragsbjergvej 7. Denne villa tilbyder en komfortabel boligstørrelse på 162 kvadratmeter fordelt på 6 rum. Med et grundareal på 1245 kvadratmeter, er der rigelig plads til udendørs aktiviteter.

En anden mulighed er villaen på Jørgensvej 8. Denne ejendom er på 220 kvadratmeter med 7 rum, ideel for den større familie. Grundarealet på 1043 kvadratmeter tilbyder også her gode udearealer. Begge villaer ligger i den attraktive by Assens og har meget at byde på.

Kragsbjergvej 7 har en udbudspris på 2.495.000 DKK, mens Jørgensvej 8 fås for 1.995.000 DKK. De har dog ikke angivet deres månedlige ejerudgifter endnu. Disse boliger repræsenterer to solide valgmuligheder i Assens’ marked.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga